top of page
Nasi partnerzy: 

  • Łukasz Woźniakowski - Ekspert finansowy. Pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości przez cudzoziemców posiadających kartę pobytu oraz legalne zatrudnienie w Polsce. Usługa ta jest bezpłatna. +48 503 073 300

  • Renesans Investment sp. z o.o. – doradztwo inwestycyjne w zakresie nieruchomości 
    http://rnsns.com/pl/

ProNumerica-logo.png
Renesans-logo.png
Opinie naszych klientów:

Z Panią Izabelą Woźniakowską spółka ISD Trade sp. z o.o. sp. k. współpracowała przez 10 lat.

W tym czasie Pani Izabela zajmowała się legalizacją pobytu i pracy wszystkich naszych pracowników, począwszy od zarządu poprzez dyrektorów po pracowników różnych specjalności, a także członków ich rodzin. Obecnie niemal wszyscy oni posiadają już polskie obywatelstwo.

Bardzo istotne dla naszej współpracy było rzetelne i terminowe realizowanie Przez Panią Izabelę zleconych spraw oraz jej zaangażowanie i umiejętność znajdowania rozwiązań w niekiedy bardzo skomplikowanych sytuacjach. Na podkreślenie zasługuje fakt, że na przestrzeni tego czasu nie wystąpiła sytuacja nieuzyskania zezwolenia na pracę lub pobyt dla któregokolwiek z naszych pracowników.

Dodatkowymi atutami Pani lzy są uprzejmość, elastyczność i pozytywne nastawienie. 

Biorąc pod uwagę naszą wieloletnią współpracę z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pani lzabeli potencjalnym klientom.

ISD Trade sp. z o.o. sp.k.

Niniejszym pragniemy wyrazić zadowolenie ze współpracy z Panią Izabelą Woźniakowską, która od 2015 roku zajmuje się sprawami legalizacji pobytu i pracy naszych pracowników. 

Niewątpliwymi atutami Pani Izy są profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Podjęte zlecenia realizuje z dużą starannością i pełnym zaangażowaniem. Na podkreślenie zasługuje wysoka skuteczność jej działań, jak dotąd żaden z naszych pracowników nie spotkał się z negatywną decyzją legalizacyjną. Doceniamy także elastyczność i otwartość Pani Izabeli na nasze potrzeby, zawsze możemy liczyć na jej wsparcie i doradztwo. Dodatkowo, Pani Iza jest osobą sympatyczną i komunikatywną co z pewnością ułatwia kontakty.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z naszej współpracy i jak najbardziej możemy polecić Panią Izabelę Woźniakowską jako rzetelnego partnera oraz osobę godną zaufania.

Egovita sp. z o.o. 

 

Bardzo miła kobieta przede wszystkim. Wszystko dokładnie tłumaczy co i jak. Podaje różne rozwiązania i mówi dlaczego tak a nie inaczej. Od 10 lat robiła mi dokumenty. Nigdy nie było żadnych problemów, wszystko perfekcyjnie. Teraz szykuje dokumenty na obywatelstwo i dzięki jej konsultacji okazało się ze mam czekać tylko dwa lata jeszcze a nie trzy! Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Godna zaufania osoba!

Olha z Ukrainy

     

 

Nie umiem dobrze czytać po polsku i w ogóle dla mnie to całe uzupełnianie dokumentów jest koszmarem i nie mam czasu. Pani Izabela od lat robi mi dokumenty. Ufam tylko jej w tych sprawach, nigdy mnie nie zawiodła. 

Zawsze wszystko na czas. 

Ihor z Ukrainy

 

Ja sobie robię sama dokumenty, ale poleciłam panią Izę swojemu znajomemu.
Był bardzo zadowolony. Na ile wiem potem on ją polecał swoim znajomym. 

Khrystyna z Ukrainy

Chciałbym wyrazić szczerą wdzięczność pani Isabeli za pomoc prawną w reprezentowaniu interesów mojej rodziny w zakresie legalizacji pobytu. Pani Isabela ma ogromne doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie, co pozwoliło nam rozwiązać wszystkie problemy przy minimalnym nakładzie czasu. Należy zauważyć, że jest ona nie tylko profesjonalistą w swoim zawodzie, ale także miłą, komunikatywną osobą, której celem jest osiągnięcie maksymalnych wyników. Cieszymy się z długoterminowej współpracy.

Valerii z Ukrainy

Dziękuję Pani Izie za zrobienie kart pobytu dla mnie i mojej rodziny. Wszystko poszło szybko i bez problemów. Nasi koledzy czekali na karty pobytu rok a my otrzymaliśmy w 5 miesięcy. 

Oleksandr z Ukrainy

Wcześniej sama robiłam sobie dokumenty, a teraz się bałam bo moi znajomi dostali odmowy. Teraz to nie takie proste. Skorzystałam z pomocy Pani Izabeli i jestem bardzo zadowolona. To bardzo miła osoba i zna się dobrze na tych przepisach. 

Nataliia z Ukrainy

Pani Iza bardzo mi pomogła. Spotkałem się z nią żeby dowiedzieć się jak sprowadzić córkę do Polski. W rozmowie wyszło, że złe dokumenty złożyłem w urzędzie w mojej sprawie. Wszystko mi wyjaśniła i poprawiliśmy te dokumenty. Złożyłem też dokumenty dla córki. 

Alex z Białorusi

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią o nas napisz: opinia@legalizer.pl

bottom of page